Lifestyle

Tanie ogrodzenie – jakie wybrać?

• Zakładki: 34


Wybór ogrodzenia ma znaczenie. Powinno ono zapewniać doskonałą ochronę mienia, ale powinno także dobrze się prezentować. Tutaj pojawia się pytanie, czy tanie ogrodzenie może być stylowe i wysokiej jakości? Oczywiście, że tak! Czas poznać nasze propozycje.

Tanie ogrodzenie – co najlepiej wybrać na działkę rekreacyjną?

Coraz więcej osób decyduje się na zakup działki rekreacyjnej. Można na niej odpocząć od zgiełku miasta. Jednak oczywiście trzeba pamiętać o jej ogrodzeniu. Zapewni ono ochronę przed dzikimi zwierzętami, które mogą niszczyć uprawy. Tutaj polecamy Wam tanie ogrodzenie typu siatka. Możecie postawić na model powlekany PVC, ale też wybrać ogrodzenie ocynkowane. Jedno i drugie jest odporne na korodowanie, ale też na zmienne warunki atmosferyczne. Pamiętajcie jednak, aby wybrać siatkę o odpowiedniej średnicy. Nie powinna być ona mniejsza niż 3,1 mm. Do wyboru są różne kolory. Można zdecydować się na bardzo popularną siatkę w kolorze zielonym, ale też wybrać taką w kolorze brązowym czy czarnym. Alternatywą są metalowe panele ogrodzeniowe, przy czym trzeba liczyć się z tym, że ich koszt jest wyższy. Jeżeli szukacie tymczasowego rozwiązania, to najlepiej sprawdzi się siatka leśna. 

Tanie ogrodzenie posesji

Również posesję można tanio ogrodzić i tutaj najlepiej sprawdzają się panele ocynkowane. Prezentują się one naprawdę dobrze. Można wybrać moduły o wysokości 1,2 metra. Oczywiście można też wybrać drewniane sztachetki, ale niestety wymagają one impregnacji. Nie są też tak trwałe jak modele z metalu. Polecamy Wam także zakup podmurówek prefabrykowanych wraz z łącznikami. Dzięki temu Wasze ogrodzenie będzie jeszcze trwalsze. Nie musicie też się obawiać, że zwierzęta będą się pod nim podkopywać. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Stal producentem ogrodzeń.           

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
75 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *