Uroda

Rzęsy na pasku czy kępki rzęs?

• Zakładki: 43


Sztuczne rzęsy to idealne rozwiązanie na wielkie wyjścia, wesele, randkę albo imprezę. Dzięki nim uzyskasz na oku efekt wydłużonych, gęstych rzęs i podkreślisz makijaż oka. Możesz przedłużyć rzęsy u kosmetyczki albo samodzielnie przykleić je w domu. Jeżeli decydujesz się na przyklejanie rzęs o własnych siłach, musisz wyposażyć się w odpowiednie produkty. Masz do wyboru rzęsy na pasku oraz mniejsze kępki rzęs. Które z nich wybrać? Które będą lepsza na co dzień, a które na ważne okazje? Na te pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Sztuczne rzęsy na pasku – dla początkujących i do mocnego makeupu

Sztuczne rzęsy na pasku są stworzone do mocnych makijaży wieczorowych i okolicznościowych. Ich największą zaletą jest szybkość i łatwość aplikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to zamoczyć pasek rzęs w kleju i przyłożyć go do oka. To najłatwiejsza opcja dla początkujących, którzy nie wiedzą jeszcze, jak postępować ze sztucznymi rzęsami. Z szerokiej gamy produktów dostępnych na rynku możesz wybierać różne gęstości rzęs, dzięki czemu możesz uzyskać niemal dowolny efekt. Nie da się jednak zaprzeczyć, że rzęsy na pasku są bardziej widoczne na oku i ciężko o naturalny efekt, co nie przypadnie do gustu każdemu. 

Kępki rzęs dla efektu WOW

W przypadku kępek rzęs masz większą kontrolę nad tym, jaki rezultat uzyskasz. Łatwiej o naturalne wykończenie do dziennego makeupu, ale z pomocą kępek można też wyczarować intensywny, wieczorowy makijaż. Wszystko zależy od ilości, grubości i długości. Błyskawicznie możesz zwiększyć objętość swoich rzęs. Praca z kępkami wymaga jednak więcej czasu, precyzji i pracy. To będzie lepsze rozwiązanie dla osób doświadczonych z pracą ze sztucznymi rzęsami. 

Ostateczny wybór zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać i poziomu Twoich umiejętności.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym bffmakeup.pl.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
67 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *