Lifestyle

Bidon na wodę- niezawodny i estetyczny produkt

• Zakładki: 40


Wykonany z wysokiej jakości materiału, w pełni bezpieczny dla zdrowia i pojemny bidon na wodę to wspaniały towarzysz każdego ucznia. Niezwykle praktyczny, a przy tym estetyczny wizualnie stanowi idealną alternatywę dla wszelkiego typu butelek- często ciężkich i zmieniających smak napojów. Warto więc bliżej przyjrzeć się temu wdzięcznemu produktowi, występującemu dodatkowo w szerokiej gamie kolorystycznej.

W szkole i w plenerze

Tym samym, poszukując odpowiedniego dla nas bidonu, dobrze zwrócić uwagę na propozycję marki Coolpack. Dostępny w objętości 600 ml świetnie posłuży zarówno podczas przerwy lekcyjnej, jak i w trakcie wycieczki. Bez względu zaś na indywidualne potrzeby, spełni swą funkcję w stu procentach, jako że każdy detal dopracowany został tu w najdrobniejszym szczególe. Stąd, producent zwrócił uwagę między innymi na staranny dobór tworzywa (tritan), ergonomię (komfort trzymania w dłoni), komfort picia (podwójne zabezpieczenie przed rozlaniem napoju) i odporność na warunki atmosferyczne (smak pozostaje ten sam niezależnie od temperatury).

Oprócz tego wspomniany wyżej  bidon na wodę to modne akcesorium, wyprodukowane w zgodzie ze środowiskiem, przez co nie wydziela toksyn jak, chociażby toksyczny bisfenol (BPA). Jest to zaś bardzo istotne, zwłaszcza w kontekście dzieci i młodzieży. Bidon na wodę można więc zabrać ze sobą do plecaka i wyciągnąć w dowolnej chwili, kiedy tylko mamy na to ochotę.

Minimalistyczny, surowy design przypadnie z kolei do gustu każdemu, gdyż cechuje go uniwersalny, ponadczasowy charakter. Bidon na wodę to także znakomity pomysł na trafiony prezent dla chłopaka i dziewczyny. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Smart Kleks.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
25 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *