Rodzina

Artykuły szkolne z bohaterami bajek

• Zakładki: 51


Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, a więc to czas na kompletowanie wyprawki do szkoły. Aby zachęcić dziecko do powrotu do szkoły i uprzyjemnić mu korzystanie ze szkolnych akcesoriów, warto wybrać artykuły szkolne z bohaterami bajek. Ulubione bajkowe postacie dzieci pojawiają się na plecakach, zeszytach, piórnikach i wielu innych elementach szkolnego wyposażenia. Dziś przedstawiamy najciekawsze z nich!

Piórniki z postaciami z bajek

W ofercie producentów pojawiają się m.in. takie artykuły szkolne z bohaterami bajek, jak piórniki. Piórniki Psi Patrol, piórniki z księżniczkami Disneya, piórniki z Batmanem… Propozycji nie brakuje. Ciekawy piórnik z Krainy Lodu oferuje CoolPack. Trójkomorowy piórnik Jumper 3 FROZEN to idealna propozycja dla wielbicieli Elsy i Anny. W tej samej serii producent proponuje nam też piórnik z Avengers i piórnik z Myszką Minnie!

Tornistry i plecaki z bohaterami bajek

Plecaki z postaciami z bajek to już klasyka dziecięcego wyposażenia do szkoły. W ofercie PASO znajdziemy tornister ze Spider-Manem, a St. Majewski tornister z laleczkami L.O.L. Z kolei producent Beniamin proponuje między innymi plecak z bajki Auta. Do wyboru mamy też plecaki z motywami z gier komputerowych, z piłkarzami i zwierzątkami.

Inne artykuły szkolne z bajek

Postacie z bajek pojawiają się też na długopisach, zeszytach, teczkach czy nawet temperówkach. Możemy kupić worek na buty albo bidon z Minecraft, długopisy z Krainą Lodu, torbę na ramię Auta i wiele innych. Jest w czym wybierać!

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem z artykułami szkolnymi Smartkleks.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
149 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *