Lifestyle

Walentynki – jak je spędzić kiedy jesteś singlem?

• Zakładki: 47


Już za miesiąc obchodzić będziemy święto wszystkich zakochanych – dookoła otaczać nas będą serduszka, a czerwony kolor zawładnie mediami społecznymi i wystawami sklepowymi. Jak przetrwać ten czas kiedy jesteś singlem? Bez obaw – podpowiadamy!

  1. Wyście do kina na NIE-romantyczny film

 Kina od rana przepełnione są parami oczekującymi na komedię romantyczną? Zrób wszystkim na przekór i wybierz się na film, któremu daleko jest do romantyzmu! Mrożący krew w żyłach horror? A może pełen rozlewu krwi kryminał? Jeśli akurat nie leci w kinie żaden tego typu film, urządź sobie seans w domu. Zaproś przyjaciółkę, paczkę znajomych, lub – jeśli wolisz – spędź firmowy wieczór sama. Porządna dawka dreszczyku i adrenaliny pozwoli Ci zapomnieć o całym tym walentynkowym zamieszaniu, które dzieje się dookoła.

  1. Spontaniczny weekend nad morzem

Wszystkie znajome pary udają się na romantyczne wyjazdy? Nie zapominajmy, że Walentynki to termin, w którym wypoczywać mogą nie tylko pary! Zafundujmy sobie weekend w Spa, podczas którego odpoczniemy od codzienności i zregenerujemy siły. Niech to będą 3 dni relaksu zarezerwowane tylko dla nas samych. Odłączmy się od świata, nie odbierajmy telefonów z pracy, nie myślmy o codziennych troskach. Walentynki to dzień zakochanych – zapominamy jednak, że aby być szczęśliwym, musimy pokochać przede wszystkim samych siebie. A może nie lubisz samotnych wyjazdów i wolisz wyjechać z przyjaciółką? Babski wypad w walentynki to także świetny pomysł, aby odciąć się od serduszkowych klimatów i dołujących rozmyślań na temat braku drugiej połówki!

  1. Impreza dla singli

Podczas gdy większość par wybiera randki w restauracji przy świecach, single mogą w tym czasie… opanować dyskoteki i kluby! Wiele lokali wyprawia z tej okazji specjalne imprezy dla singlów, gdzie można zapomnieć o romantycznym klimacie, a nawet znaleźć drugą połówkę. A co powiesz na Single Party z przyjaciółkami? Kupcie przekąski, zróbcie tematyczne dekoracje pod hasłem „ANTywalentynki” i… cieszcie się swoim towarzystwem! Nikt przecież tak nie poprawi Ci humoru jak najbliższe przyjaciółki.

Bycie singlem nie oznacza bycia nieszczęśliwym. Pamiętaj o tym, kiedy kolejny raz zaczniesz się zastanawiać co robić walentynki. Jesteś sama, ale nie samotna – możesz skupić się na sobie lub na przyjaźni, która nieraz trwa przez całe życie!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
23 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *