Zdrowie

Sesje BARS — pozbądź się blokad fizycznych i mentalnych!

• Zakładki: 47


Któż z nas nie chciałby uwolnić się od nagromadzonych traum oraz przekonań i otworzyć się na nowe możliwości? Z pewnością niejedna osoba poprawiłaby dzięki temu jakość swojego życia na płaszczyźnie prywatnej, a także zawodowej. Szansę na odmianę życia i poprawę jego jakości dają nam sesje BARS. Jak to działa?

Jak wygląda terapia BARS?

Na czym tak dokładnie polegają sesje BARS? Są to zabiegi manualne polegające na lekkim dotyku 32 energetycznych punktów na głowie, w których to skumulowane są nasze przekonania, osądy i opinie dotyczące różnych aspektów życia. Zatrzymanie energii w tak ważnych punktach ogranicza naszą zdolność do kreowania rzeczywistości. Aby oczyścić umysł z niepotrzebnych wzorców i zacząć funkcjonować inaczej należy uwolnić napięcie w strategicznych punktach. Właśnie to ma na celu terapia BARS. Okazuje się bowiem, że stymulowanie punktów BARS na głowie w odpowiedni sposób pozwala rozładować spolaryzowany w mózgu ładunek elektryczny. Po zakończeniu sesji i „opróżnieniu” danego punktu przestajemy czuć barierę w przepływie energii.

Mimo że terapia BARS wpływa przede wszystkim na samopoczucie i zwiększenie poczucia własnej wartości, to pomaga także wyjść z problemów, podejmować ważne decyzje, pozbyć się lęków i bezsenności. Pozytywne efekty można zauważyć w wielu obszarach życia. Co ciekawe, taka terapia jest odpowiednia dla dorosłych i dzieci ze względu na swoją delikatność i bezinwazyjność.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Naturiana.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
54 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *