Lifestyle

Praca w wesołym miasteczku – jakie stanowiska są dostępne?

• Zakładki: 64


Legendia to jedno z największych – a przy okazji najstarsze – polskich wesołych miasteczek. Leży w Chorzowie tuż przy granicy z Katowicami. Chciałbyś w nim pracować? Przeczytaj, na jakim stanowisku mógłbyś znaleźć zatrudnienie w tym wyjątkowym, bajkowym miejscu!

Praca przy atrakcjach na wesołym miasteczku

Jednym z najpopularniejszych stanowisk w okresie działania wesołego miasteczka jest obsługa atrakcji. Przy każdej atrakcji znajduje się co najmniej jeden pracownik, który pilnuje liczby wchodzących osób, zabezpiecza je, a później uruchamia kolejkę lub inną atrakcję.

Jeśli chodzi o atrakcje, kiedy w wesołym miasteczku pojawia się nowa, potrzebne są osoby do rozłożenia i zmontowania części. Ponadto poszukiwani są pracownicy do konserwowania i naprawy.

Inne stanowiska w parku rozrywki

W obrębie wesołego miasteczka potrzebni są także bileterzy, sprzedawcy w sklepikach z pamiątkami, kucharze i sprzedawcy żywności, sprzątacze, ogrodnicy oraz ochroniarze. Pomiędzy gośćmi i pracownikami przechadzają się animatorzy w bajkowych strojach, których zadaniem jest zabawianie klientów, zwłaszcza maluchów. Na scenach występują performerzy.

Praca w wesołym miasteczku – poza parkiem

Park rozrywki – jak każda inna firma – ma rozbudowaną strukturę uwzględniającą właścicieli, dyrektorów, managerów, marketingowców, promotorów, prawników, osoby rozpatrujące skargi i obsługujące klientów mających pytania i wielu innych ludzi z wykształceniem kierunkowym. I właśnie w jednej z tych ról możesz podjąć pracę w bajkowej krainie.

Chcesz spróbować szczęścia w wesołym miasteczku Legendia? Interesuje Cię inna praca? Katowice i Chorzów to miasta wielu możliwości – zobacz oferty zatrudnienia!

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
95 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *