Lifestyle

Praca Opole – jak znaleźć pracę tymczasową?

• Zakładki: 77


Nie możesz pracować w pełnym wymiarze i rozglądasz się za pracą tymczasową? Pracowników sezonowych poszukują różne firmy. Sprawdź, gdzie szukać pracy w Opolu.

Praca w Opolu – praca w Polsce czy za granicą?

Jeżeli interesuje Cię praca sezonowa, masz dwie możliwości – możesz zatrudnić się w jednej z firm działających na terenie kraju albo wyjechać do pracy za granicę. W drugim przypadku pomoże Ci agencja pracy Work Centre. Dlaczego warto zdecydować się na zagraniczny wyjazd?

Praca Opole – wyjazd do pracy za granicę to:

  • wyższe zarobki,
  • możliwość podszkolenia języka – np. angielskiego,
  • sposób na zdobycie doświadczenia.

Jak wyjechać do tymczasowej pracy za granicę z Opola?

W znalezieniu i zorganizowaniu pracy poza granicami Polski pomagają agencje pracy. Przykładem może być Work Centre – to agencja współpracująca z wieloma zagranicznymi pracodawcami m.in. z Holandii. Skorzystanie z usług tej agencji zapewnia szansę na szybki wyjazd do pracy w firmach działających w wielu branżach (np. ogrodniczej czy TSL).

Chociaż wyjazd za granicę do pracy zawsze wiąże się z formalnościami, to dzięki agencji pracy nie musisz się ich obawiać – otrzymasz niezbędną pomoc.

Z czym wiąże się praca sezonowa za granicą?

Praca sezonowa za granicą nie oznacza, że jako pracownik nie będziesz miał żadnych praw. Taka praca – podobnie jak praca na pełen etat – wiąże się z podpisaniem umowy, która jest dla Ciebie zabezpieczeniem (w jej treści znajdziesz informacje o warunkach zatrudnienia). Dodatkowo agencja pracy będzie odprowadzać za Ciebie składki na ubezpieczenie – w razie konieczności będziesz mógł skorzystać z opieki medycznej.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Work Centre.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
52 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *