Moda

Piękne, trwałe i oddychające dziewczęce piżamy młodzieżowe

• Zakładki: 62


Wśród dziewczęcych piżam młodzieżowych znaleźć można bardzo różnorodne wzory. Jedne z nich nawiązują do trendów dziecięcych, przedstawiając pełnię koloru i uroczych grafik, inne swoim krojem zbliżone są bardziej do eleganckich damskich piżam i koszul nocnych. Nowa piżama jest obowiązkowa dla nastolatki czy to podczas wakacyjnego wyjazdu, szkolnej wycieczki, czy nawet nocowania u koleżanki.

Modne wzory młodzieżowych piżam dla dziewcząt

Piżamy młodzieżowe dziewczęce tworzone są w bardzo wielu krojach i wzorach. Dorastające dziewczęta potrafią szybko zmieniać swoje upodobania. Kolorowe grafiki uwielbiane przez nie w jednym roku, w następnym mogą odejść w zapomnienie na rzecz bardziej kobiecych krojów, w których poczują się one bardziej dziewczęco.

Wśród młodzieżowych piżam dziewczęcych znaleźć można modele w delikatnych kolorach różu i z motywami kwiatowymi. Dostępne są także klasyczne czarne komplety, w tym krótkie topy ze spodenkami, jak i długie koszule na nieco chłodniejsze noce.

Naturalne materiały – bawełna i wiskoza

Nie tylko wzór czy kolor piżamy ma znaczenie przy jej wyborze. Materiał, z którego została uszyta, może mieć wpływ na wygodę snu. Do szycia piżam wykorzystuje się głównie materiały naturalnego pochodzenia jak bawełna albo wiskoza bambusowa, które dobrze przepuszczają powietrze, zapobiegając nadmiernemu poceniu się skóry.

Naturalne materiały mają także inną zaletę – zwykle można prać je w wysokich temperaturach i nawet przy częstym czyszczeniu nie tracą one swoich właściwości ani koloru.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Diuneo, sprzedawcy odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
128 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *