Moda

Odzież z hurtowni czy od producenta – co się bardziej opłaca? Odpowiadają eksperci z Top Moda Collection

• Zakładki: 61


Jeśli prowadzisz sklep odzieżowy, z pewnością zależy ci na tym, by jak najkorzystniej kupić większą partię odzieży i spełnić oczekiwania swoich klientów. W tym momencie pojawia się pytanie: hurtownia czy producent? Jak to wygląda w praktyce i co tak naprawdę będzie opłacalne dla detalisty działającego na lokalnym rynku?

Jedno jest pewne – przy wyborze najlepszego dostawcy odzieży należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jakość oferowanych produktów. Ważne jest, aby dostawca oferował produkty wykonane z trwałych materiałów i zgodne z obowiązującymi standardami jakości. Kolejnym ważnym czynnikiem jest cena. Kupujący musi upewnić się, że ceny są konkurencyjne i odpowiadają jakości oferowanych produktów. Warto również sprawdzić, czy dostawca oferuje szeroki asortyment produktów oraz czy możliwe jest skorzystanie z usług personalizacji odzieży. Ostatnim ważnym czynnikiem jest terminowość dostaw. Należy upewnić się, że dostawca będzie w stanie dotrzymać terminu realizacji zamówienia oraz że będzie w stanie dostarczyć towar na czas.

Kiedy kupować towar w hurtowni odzieży?

Ogromną zaletą kupowania w hurtowni odzieży jest dostępność towaru. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kilkadziesiąt, czy kilkaset sztuk danego produktu, raczej nie będzie problemu z zaspokojeniem twoich potrzeb. Niektóre hurtownie oferują możliwość sprzedaży niewielkich ilości produktu, co jest ogromną zaletą, gdy dopiero testujesz rynek i chcesz zobaczyć, jaki będzie zbyt na dany rodzaj ubrania. W przypadku zakupu od producenta zazwyczaj nie ma takiej możliwości. Kolejną zaletą kupowania w hurtowni odzieży jest możliwość otrzymania korzystnego rabatu w momencie uzyskania statusu stałego klienta. 

Kiedy kupować odzież od producenta?

Zakupy bezpośrednio od producenta mają wady i zalety. Na pewno nie jest to dobre rozwiązanie dla niewielkich firm, które nie mają korporacyjnego rozmachu. Producenci niezbyt chętnie sprzedają odzież na sztuki. Zakup towarów od producenta na ogół opłaca się dużym firmom regularnie uzupełniającym swoje zapasy. Jest korzystniejszy, jeśli kupujący potrzebuje dużej ilości ubrań w krótkim czasie. Natomiast zakup odzieży z hurtowni może być lepszym rozwiązaniem, jeśli kupujący potrzebuje mniejszej ilości ubrań w dłuższym okresie.

Producent odzieży i zakupy hurtowe – 2 w 1

Top Moda Collection to producent i hurtownia odzieży Łódź w jednym. Szeroki asortyment pozwala klientom na zakupy hurtowe i pełne zaopatrzenie swojego sklepu. Produkowana przez TMC moda damska jest dostępna online, dzięki czemu właściciele butików mogą znaleźć to, czego szukają bez konieczności pokonywania wielu kilometrów. Każdy produkt posiada krótki opis pozwalający sprawdzić, z jakiego materiału została wykonana dana rzecz i w jakich rozmiarach występuje. Hurtownia prowadzi outlet online, gdzie można zakupić w atrakcyjnych cenach ostatnie sztuki odzieży damskiej z kolekcji TMC i tym samym zaoferować swoim klientom pojedynce sztuki wyjątkowych ubrań wysokiej jakości, które pozwolą wyróżnić się ich nowym właścicielom. 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
51 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *