Lifestyle

Nauka języka angielskiego nigdy nie była tak prosta! Sprawdź ofertę Archibald!

• Zakładki: 51


Znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego, pozwala nam na nawiązywanie relacji biznesowych, prowadzenia firmy czy poszerzania swoich kompetencji w oparciu o zagraniczne kursy czy staże. Języki obce przydają się również w czasie wolnym od pracy: podczas zagranicznych wyjazdów łatwiej nam jest odkrywać kulturę i zawierać nowe znajomości. Jak więc się uczyć, by się nauczyć? Dzięki lekcjom online w Archibald nauka angielskiego może być łatwa i przyjemna.

Jak uczyć się języków obcych, by mówić swobodnie?

Decydując się na naukę języka obcego, warto wybrać wyspecjalizowaną szkołę, w której pracują profesjonalni speakerzy – osoby, które nie tylko uczą, ale wręcz zarażają pasją do nauki. Doświadczeni nauczyciele dzielą się sprawdzonymi sposobami, dzięki którym nauka angielskiego jest łatwiejsza i bardziej efektywna.

Warto także wybrać taki kurs, który będzie odpowiadał naszym obecnym kompetencjom. Zanim zdecydujemy się na konkretny kurs, powinniśmy sprawdzić, jakimi umiejętnościami obecnie możemy się pochwalić.

W Centrum Językowym Archibald dostępnych jest kilka poziomów nauczania, dostosowanych do Kursantów. Ich dodatkowym atutem jest to, że zajęcia to lekcje online, które pozwalają na naukę z każdego miejsca na świecie!

Kto może skorzystać z nauki w Centrum Archiwald?

Lekcje języków obcych w Archibald Centrum Języków Obcych skierowane są do każdej grupy wiekowej. Specjaliści przygotowali bowiem programy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. W każdej z tych grup znajdziemy kursy na poziomach A2, B1, B2 oraz C1. Centrum kieruje również swoją ofertę do firm, których pracownicy pragną podnosić swoje kompetencje językowe.

Ogromnym atutem Centrum jest możliwość odbycia 45-minutowej lekcji demo, dzięki której odpowiemy sobie na najważniejsze pytanie: czy taki sposób nauki nam odpowiada?

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową Centrum.Artykuł powstał przy współpracy z firmą Archiwald Centrum Języków Obcych

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
106 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *