Lifestyle

Lasówka – noclegi i atrakcje w okolicy Zieleńca

• Zakładki: 38


Lasówka to przeurocza miejscowość u stóp Gór Orlickich i ośrodka narciarskiego w Zieleńcu. Zieleniec zaś jest częścią Dusznik-Zdroju – jednego z najsłynniejszych kurortów sudeckich. W Lasówce jest cicho i pięknie – latem zielono, a w zimie biało. To świetne miejsce na leniwy odpoczynek i baza wypadowa do zwiedzania Ziemi Kłodzkiej. A gdzie nocować w Lasówce?

Lasówka – noclegi w domkach z panoramą Gór Orlickich

Komfortowe i przytulne domki całoroczne, położone przy drodze wojewódzkiej, ale zarazem w zacisznej i malowniczej okolicy. Tak w skrócie opisać można kameralny kompleks domków wypoczynkowych Osada Orlica w Lasówce koło Zieleńca. Dobrze wyposażona kuchnia, przestrzenny salon i klimatyczne sypialnie na poddaszu z cudownym widokiem. Chcesz spędzić urlop we wsi Lasówka? Noclegi w Osadzie Orlica na pewno zaspokoją Twoje potrzeby. Jest tu wszystko, czego potrzeba turystom i wczasowiczom do udanego urlopu. W domkach może przenocować maksymalnie 7 osób. Dodatkowym atutem jest fakt, że właściciel oferuje również komfortowe samochody na wynajem. Możecie zatem wybrać się na wycieczkę po regionie.

Poznaj atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Duszniki-Zdrój i okolica leżą w obrębie przepięknej Ziemi Kłodzkiej. To region atrakcyjny zarówno pod kątem przyrodniczym, jak i kulturowym czy historycznym. Na turystów czekają zarówno górskie szlaki turystyczne i wieże widokowe na szczytach Orlicy i Jagodnej, a także urokliwe parki miejskie, ciekawe muzea i pijalnie wód mineralnych. Z Lasówki blisko jest do Dusznik-Zdroju ale też do Bystrzycy Kłodzkiej, Kłodzka i kurortów czeskich. Warto również polecić wędrówkę po szlakach Gór Stołowych i Masywu Śnieżnika. W zimie zaś w Zieleńcu działa jeden z najlepszych w kraju ośrodków narciarskich, a śnieg zalega często jeszcze na Wielkanoc.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Osada Orlica w lasówce koło Zieleńca.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
34 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *