Moda

Kiedy warto zdecydować się na jedwab w sprayu do stóp?

• Zakładki: 55


Masz w szafie wiele par pięknych butów: eleganckich balerin, fantazyjnych sandałków, czy szalonych szpilek, ale chodzisz wciąż w jednej, najwygodniejszej parze? Doskonale to rozumiemy! Piękne buty to nie tylko dodatek, ale często główny punkt modnej stylizacji – zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Jednak często założenie butów na bosą stopę kończy się bolesnymi otarciami lub pęcherzami. To częsty powód, dla którego rezygnujemy z wymarzonych butów na rzecz wygody. A gdyby tak połączyć Twoją miłość do mody i komfort noszenia butów przez wiele godzin? 

Rajstopy w sprayu z jedwabiu – delikatne dla nóg

Główną przyczyną otarć stóp jest noszenie butów bez rajstop lub pończoch, bezpośrednio na bosą stopę. Szczególnie w ciepłe dni łatwo o bolesne rany i pęcherze – wtedy stopa się poci, co w połączeniu z drobinkami piasku, czy pyłem może działać na delikatną skórę stóp niczym bezlitosne ostrza. Skuteczną ochroną przed otarciami stóp są rajstopy lub pończochy. Jednak nie wyglądają one zbyt dobrze do butów z odkrytymi palcami, czy sandałków. 

Doskonałym rozwiązaniem jest jedwab w sprayu do nóg Silky Fresh, który nazywany jest też rajstopami w sprayu. Naturalny ekstrakt z jedwabiu tworzy na powierzchni stóp delikatną, aksamitną powłokę, co skutecznie zapobiega otarciom i pozwala cieszyć się ulubionymi butami. Jedwab w sprayu do nóg ma przyjemny zapach, więc działa odświeżająco. Naturalny jedwab w sprayu łączy ochronę z pielęgnacją – stopy będą przyjemnie gładkie! To doskonały produkt na wielkie okazje i na co dzień. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Coccine

Foto: Shutterstock 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
132 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *