Lifestyle

Jaki prezent kupić na parapetówkę?

• Zakładki: 69


Poznaj praktyczne i dekoracyjne pomysły na prezent, które możesz podarować bliskim po przeprowadzce. Pomóż im się urządzić i zadbaj o drobiazgi, o których być może nie mają akurat czasu pomyśleć.

Twoi znajomi wybudowali wymarzony dom? Siostra wyprowadziła się na swoje? Szykuje się parapetówka u przyjaciół? Sprawdź, co możesz kupić na nowe mieszkanie.

Praktyczne prezenty z okazji parapetówki

Przeprowadzka to z reguły nowy etap życia, który jedni rozpoczynają od zera, inni zaś dokonują wówczas licznych zmian, drastycznej selekcji. To moment, w którym praktyczne podarunki zawsze są mile widziane. Do sprawdzonych prezentów na parapetówkę można zaliczyć: deskę na sery i przekąski, zestaw kieliszków, szklanek lub noży, wycieraczkę z ciekawym napisem lub grafiką, rośliny doniczkowe, tacę śniadaniową, kosz wiklinowy z domowymi przysmakami, karafkę, stojak na wino, automatyczny korkociąg, cooler, zestaw ręczników lub szlafroków, dekoracyjne poduszki, koce.

Obraz drukowany na płótnie na parapetówkę

Elementy dekoracyjne to również must have każdego mieszkania i wiele osób w trakcie przeprowadzki nie ma czasu ani pieniędzy, by się na nich skupić, gdy jest tyle do przygotowania. Fantastycznym pomysłem na prezent z okazji parapetówki będzie nowoczesny obraz do salonu, który pomoże ożywić wnętrze, stworzyć w nim odpowiedni klimat. Wybierz obraz drukowany na płótnie. To modny dodatek aranżacyjny, pasujący zarówno do salonów urządzonych w stylu modernistycznym, skandynawskim, industrialnym, klasycznym, jak i hampton. Oryginalny obraz może zawisnąć w salonie, sypialni, w korytarzu lub w kuchni, by cieszyć oko, zachwycać, intrygować, skupiać uwagę domowników oraz ich gości.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Vaku obrazy na płótnie.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
73 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *