Lifestyle

Jak wygląda przystąpienie do pozwu zbiorowego ws. Amber Gold?

• Zakładki: 49


Nowe pozwy o odszkodowanie ws. Amber Gold są prowadzone często przez specjalizujące się w takich sprawach Kancelarie Prawne. Dzięki ich pomocy i szybkiemu dołączeniu do innych osób można zaoszczędzić czas oraz znaczne środki pieniężne. Dodatkowo prawnicy przygotują bardzo dobre wnioski i będą wsparciem merytorycznym w całej procedurze przedsądowej.

Jak wygląda pozew zbiorczy ws. Amber Gold?

Maksymalizacja szans na wygranie sprawy o odszkodowanie występuje wtedy, kiedy pozew jest wniesiony w odpowiednim momencie. Dodatkowo musi on przebiegać jako pewien proces z konkretnymi etapami. Należą do nich np. wypełnienie formularza, przesłanie dokumentów, weryfikacja ich przez Kancelarię, podpisanie umowy o świadczenie usług, przesłanie wezwania Skarbu Państwa do zapłaty, wyznaczenie daty wniesienia wniosku, zapłata wynagrodzenia oraz ostateczne wniesienie pozwu.

Jakie są koszty przystąpienia do rozprawy ws. Amber Gold?

Pozew zbiorczy ws. Amber Gold wymaga poniesienia pewnych kosztów. Są to opłaty z tytułu podpisania umowy (250 zł brutto), ustalenia daty wniesienia pozwu (750 zł brutto w obecnej chwili, 1500 zł brutto po zakończeniu poprzedniej sprawy), wygranej sprawy (10 % od uzyskanej kwoty jako premia dla Kancelarii Prawnej), a także poniesionych kosztów rozprawy (rozłożone równo na wszystkich uczestników w pozwie).

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Kancelaria GKR Legal.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
70 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *