Zdrowie

Historia popularności zapperów. Skąd wzięły się te urządzenia?

• Zakładki: 71


Zappery to generatory przebiegów elektrycznych mające zwalczać bakterie, wirusy, grzyby i różnorodne pasożyty znajdujące się w organizmie człowieka. Stanowią narzędzia kontrowersyjne, wykorzystywane wyłącznie w nurcie medycyny alternatywnej. Jedni patrzą na nie z powątpiewaniem, inni deklarują poprawę zdrowia po zastosowaniu. Poznaj historię zapperów!

„Kuracja życia” dr Huldy Clark

Ogromna popularność zapperów w medycynie naturalnej ma swój początek w książce „Kuracja życia” autorstwa dr Huldy Clark. Pod koniec lat 80 kobieta wykonała eksperymenty z prądami o różnych częstotliwościach i potwierdziła występowanie rezonansu. Mało tego, ze stosowanymi przez nią częstotliwościami rezonowało nie tylko samo ciało ludzkie, ale także obecne w nim pasożyty, bakterie, wirusy. Ba! nawet toksyny. Clark odkryła, iż każda bakteria i inne drobnoustroje mają swoją własną, charakterystyczną dla nich częstotliwość rezonansu.

Zapper jako propozycja rozwiązania problemu

To właśnie Clark przedstawiła w książce budowę zappera – generatora przebiegów elektrycznych celującego częstotliwością w konkretne pasożyty. Mimo iż podczas testów stosowała różne częstotliwości, np. 1000 Hz i wyższe, zakładany efekt wytępienia drobnoustrojów odnotowała w przedziale 20-40 kHz. W przebiegu prostokątnym wystarczyła pojedyncza częstotliwość, by zabić wszystkie bakterie, wirusy, grzyby.

Jednocześnie ekspertka zaprezentowała w książce tabelę konkretnych częstotliwości rezonansowych odpowiadających rodzajom pasożytów. Minus jest taki, że – jak sama podkreśliła – częstotliwości te mogą się zmieniać z biegiem czasu. Wówczas zastosowanie miałby znaleźć zapper płynnie przestrajany, omijający ów problem.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Naturiana.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
86 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *