Lifestyle

Eleganckie sposoby na nakrycie stołu

• Zakładki: 68


Pięknie nakryty stół to wizytówka domu podczas każdego rodzinnego spotkania. Dobrze dobrane nakrycie stołu robi świetne pierwsze wrażenie na gościach, dlatego warto zadbać o ten element podczas przygotowania przyjęcia dla bliskich. Planujesz uroczysty obiad? Organizujesz świąteczną kolację dla rodziny lub znajomych? Dowiedz się więcej o sposobach na eleganckie nakrycie stołu, które sprawdzą się na każdą okazję!

Elegancka zastawa stołowa

Skoro mowa o nakryciu stołu, to potrzebna będzie przede wszystkim zastawa stołowa. Tutaj liczą się detale. Eleganckie podkładki pod talerze, sztućce czarno-złote, kryształowa karafka, dekorowane serwetki – te elementy sprawią, że szybko uzyskasz na stole efekt wow! Ponadczasowym, szykownym rozwiązaniem jest zastawa w kolorach złota i czerni albo w odcieniach srebra. Te klasyczne kolory możesz wpleść w aranżację nakrycia stołu poprzez talerze, sztućce albo serwetki. Ważne, żeby wszystkie elementy były spójne. Z takiej zastawy każdy posiłek będzie smakował dużo lepiej!

Dodatki i akcesoria – stylowa ozdoba Twojego stołu

Jak elegancko nakryć do stołu? Zadbaj o proste, ale efektowe dodatki! Gustowne serwetniki, ozdbne miseczki, wykwintna zastawa i eleganckie podkładki sprawią, że każde przyjęcie zyska wytworny charakter. Zadbaj o eleganckie akcesoria, takie jak pierścienie na serwetki, gustowne sztućce i patery. Postaw na spójną, klasyczną kolorystykę i wysokiej jakości dodatki, a w prosty sposób stworzysz elegancką zastawę na każde przyjęcie!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
47 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *