Rodzina

Co kupić chłopcu na 10 urodziny?

• Zakładki: 77


Zbliżają się urodziny Twojego syna, wnuka lub brata? A może nie wiesz, co kupić w prezencie na dziesiąte urodziny kuzynowi, chrześniakowi bądź dziecku przyjaciół? Dziś podpowiemy Ci, jakie podarunki na pewno przypadną do gustu młodemu solenizantowi. Skorzystaj z inspiracji i daj dziecku mnóstwo radości!

Sprzęt sportowy: rower, hulajnoga, deska

Rodzicom zdarza się narzekać, że współcześnie dzieci tylko by siedziały przed komputerami, a jak już wychodzą na dwór, i tak mają nosy przyklejone do smartfonów. Na szczęście wiosną i latem widać, że gdy tylko pogoda sprzyja uprawianiu sportu, młodzież jeździ na rowerach, biega, gra w piłkę. Właśnie dlatego jednym z dobrych prezentów dla 10-latka jest sprzęt sportowy. W tym wieku dziecko może już oddalić się od domu i pojeździć na rowerze czy hulajnodze po całym osiedlu. Sprawdź tylko, czego fanem jest solenizant – woli jeździć na desce, a może pograć w koszykówkę?

Samoloty, samochody, czołgi – klocki dla chłopców

Pojazdy, samoloty i statki kosmiczne nieprzerwanie fascynują chłopców, i to w każdym wieku. Najciekawsze wydają się takie, które można wykonać samodzielnie, a potem z dumą postawić na półce i wyciągać tylko do ostrożnej zabawy. Aby nie powielić modeli, które solenizant już ma, na dziesiąte urodziny podaruj mu czołgi-klocki w dużym wieloelementowym zestawie. Militarna zabawka stanowi element uniwersum wojennego, więc w ramach kolejnych okazji będziesz mógł wręczać chłopcu pozostałe maszyny.

Interaktywny robot

Chcesz podarować dziecku prezent na czasie? Z roku na rok coraz większą popularność zyskują interaktywne roboty. Wraz z postępującymi pracami nad sztuczną inteligencją zabawki stają się „mądrzejsze” i zapewniają dzieciom liczne atrakcje. Solenizant może zadawać robotowi pytania i zagadki, a także po prostu z nim rozmawiać. W zależności od modelu interaktywne roboty chodzą, tańczą, świecą, wygrywają melodyjki.

Książki o kosmosie, archeologii, informatyce

Jeżeli zależy Ci na wartościowym prezencie dla 10-latka z walorem edukacyjnym, postaw na książki. O ile sam nie jesteś rodzicem solenizanta, zapytaj jego opiekunów, czym fascynuje się bohater dnia. Zamów grubą książkę z pięknymi ilustracjami i wiedzą dopasowaną do wieku dziecka. Popularnością cieszą się albumy o kosmosie, dinozaurach i skamielinach, tajnikach technologii i internetu.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Household.e-hurtowo.eu.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
152 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *