nietrzymanie moczu

Lekarze, zabiegi, leki i inne wątki na temat zdrowia. Dowiedz się, kto ma podobny problem co Ty.
desti

nietrzymanie moczu

Post autor: desti »

Poszukuję dobrych wkładek które zwiększą komfort życia podczas tej nie za przyjemnej dolegliwości. Czy polecicie jakieś produkty z DOZu? bo ich mam najbliżej a wolałabym nie iść w ciemno
elza

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: elza »

W DOZ jest duży wybór produktów higienicznych, możesz też wziąć od nich darmowe próbki środków higienicznych aby sprawdzić co najbardziej Ci odpowiada, a dopiero potem zakupić pełne opakowanie.
Polina

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Polina »

Niby na jakiej zasadzie można dostać te darmowe próbki wkładek chłonnych w DOZie? Nie ukrywam, że też by mi się przydały, a totalnie nie wiem jaki rodzaj najlepiej kupić dla siebie. Doradźcie :)
wiórka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: wiórka »

Próbki środków higienicznych w DOZ są darmowe więc wystarczy, że zapytasz o nie jeśli nie będą widoczne, przetestujesz sobie i wtedy możesz kupić pełne opakowanie jak już będziesz pewna co i jak.
kuczkon4

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: kuczkon4 »

Czy wiecie, że medycyna estetyczna może pomóc w walce z nietrzymaniem moczu? To zdecydowanie warto zainteresować się, jakie nowoczesne technologie i zabiegi są dostępne, aby poprawić komfort życia - https://medicot.pl/nietrzymanie-moczu-w ... -femilift/
Jala

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Jala »

Hej! Słuchajcie, jeśli chodzi o próbki, to ostatnio sprawdzałam u mnie w dozie i na standzie są wywieszone "przykłady" wkładek z oferty Teny, a o próbkę konkretniej trzeba dopytać farmaceutki. U mnie były próbki dostępne :)
oliska

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: oliska »

Tez korzystałam u nich z tych darmowych próbek, świetna opcja bo nie byłam pewna jaki rodzaj wybrać, a tak mogłam na spokojnie kupić pełne sprawdzone opakowanie w DOZ.
lea

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: lea »

Promocja cały czas obowiązuje bo moja babcia ostatnio brała właśnie dla siebie darmowe próbki, zadowolona, kupiłam potem pewne pełne opakowanie, w dozie maja też dobre ceny na takie produkty.
ODPOWIEDZ