nowe okulary

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
Irina_73
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2023, 22:39

nowe okulary

Post autor: Irina_73 »

Witajcie kochani! Potrzebuję nowych okularów korekcyjnych, ale nie wiem, jak się za to zabrać. Nie mam pojęcia, jakie okulary będą dla mnie najlepsze, jakie szkła wybrać i jakie są najnowsze trendy w okularach.
Czy ktoś może mi pomóc? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w wyborze okularów korekcyjnych? Jakie są najlepsze marki okularów? Jakie szkła są najlepsze?
Bardzo bym prosiła o jakieś porady. Dziękuję za wszelkie informacje. :)
mytiuans

Re: nowe okulary

Post autor: mytiuans »

Mam do kupienia okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją damskie , ale nie znam się na tym, bo jednak mimo wszystko to dla mnie skomplikowane. Wybór jednego rozwiązania też kosztuje mnie porzucenie innych. I jestem na to gotowa, jeśli tylko warto będzie się tym zająć i to kupić.
doborowe200

Re: nowe okulary

Post autor: doborowe200 »

Mój facet ma na koniec marca urodziny, a wiem, że lubi nosić się w niektórych modelach oksów, więc postanowiłam, że mu je kupię. A skoro tak, to na spokojnie przeglądam w sieci, jak i poza nią okulary przeciwsłoneczne męskie markowe . Chętnie jednak poznam i Wasze opinie, co byście kupili.
KasiaJJ

Re: nowe okulary

Post autor: KasiaJJ »

Markowe okulary np okulary Loewe to świetny dodatek do wielu stylizacji. Dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, okulary Loewe stanowią nie tylko praktyczny element garderoby, ale również luksusowy akcent, który podkreśla nasz indywidualny styl i gust. Ich uniwersalny design sprawia, że mogą być noszone zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, nadając każdej stylizacji wyrafinowany i modny charakter.
rally88

Re: nowe okulary

Post autor: rally88 »

Wszystko zależy co dokładnie szukacie? Ja przykładowo znalazłam teraz super okulary plus 3.5 w sklepie Brilo i powiem wam, że je kupię. Są takie jakie oczekuje - ładne, minimalistyczne i dobrze są wykonane.
ODPOWIEDZ