Jak zatrzymać klienta?

Zakupy nie tylko spożywcze, ale i odzieżowe, motoryzacyjne czy sportowe. Wszystko o kupowaniu w sklepach stacjonarnych i online.
Awatar użytkownika
zygfryda
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 8:28

Jak zatrzymać klienta?

Post autor: zygfryda »

Hej! Nieważne czy prowadzicie swój własny biznes czy możecie się postawić tylko w roli klienta, ale mam do was pytanie. Jaki jest najlepszy sposób na zatrzymanie klienta? Jak sądzicie? Ja chyba już zawsze będę twierdzić, że wystarczy wprowadzić karty rabatowe z jakimiś fajnymi promocjami czy specjalnymi zniżkami. Mnie osobiście to bardzo motywuje do zakupów w danym sklepie, a was? Jak do tego podchodzicie?
dariaa

Re: Jak zatrzymać klienta?

Post autor: dariaa »

No to może najwyższy czas porozmawiać z kimś fachowym o waszej sytuacji??? Myślę, że w wielu kwestiach może was nakierować dobry trener biznesowy , ponieważ ktoś taki wie jak powinien działać dobry biznes. Także myślę, że taka konsultacja będzie pomocna.
agrona

Re: Jak zatrzymać klienta?

Post autor: agrona »

Jestem osobą, która często nie wie, jak walczyć o klienta, co z tym zrobić. Dlatego jestem w kropce, bo bez odpowiedniego zachowania nie mogę sobie pozwolić na rozwój. I stąd po prostu mam dość problemów. I jakoś tak nie tylko sprawdzam niektóre opcje, ale na pewno muszę wiedzieć, co jest lepsze - restrukturyzacja czy upadłość ? Nie mam w tym obszarze odpowiedzi. Dajcie znać, co sądzicie.
ODPOWIEDZ