Czy kupując w sklepach korzystasz z toreb papierowych?

Zakupy nie tylko spożywcze, ale i odzieżowe, motoryzacyjne czy sportowe. Wszystko o kupowaniu w sklepach stacjonarnych i online.
Awatar użytkownika
agapit73
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 0:24

Czy kupując w sklepach korzystasz z toreb papierowych?

Post autor: agapit73 »

Hej, dzisiaj chciałabym Wam zadać pytanie odnośnie sposobu pakowania Waszych zakupów w sklepach? Korzystacie z toreb papierowych, fliowych czy wielkrotnego użytku? Celem mojego pytania jest zbadanie Waszego zapotrzebowania na to, w jakich torby najchętniej kupujecie jako dodatek do zakupów. Oferowane przeze mnie torby papierowe pojemne, co sprawia, że można z nich korzystać zarówno podczas drobnych zakupów w osiedlowym sklepiku, jak i tych nieco większych w supermarkecie. Solidne wykonanie oraz pokaźnych rozmiarów rączka, umożliwiająca wygodny chwyt. Czy są to dla Was wystarczające argumenty?
domi

Re: Czy kupując w sklepach korzystasz z toreb papierowych?

Post autor: domi »

agapit73 pisze: 01 lis 2021, 10:23 Hej, dzisiaj chciałabym Wam zadać pytanie odnośnie sposobu pakowania Waszych zakupów w sklepach? Korzystacie z toreb papierowych, fliowych czy wielkrotnego użytku? Celem mojego pytania jest zbadanie Waszego zapotrzebowania na to, w jakich torby najchętniej kupujecie jako dodatek do zakupów. Oferowane przeze mnie torby papierowe pojemne, co sprawia, że można z nich korzystać zarówno podczas drobnych zakupów w osiedlowym sklepiku, jak i tych nieco większych w supermarkecie. Solidne wykonanie oraz pokaźnych rozmiarów rączka, umożliwiająca wygodny chwyt. Czy są to dla Was wystarczające argumenty?
Jeśli jest to dostępne, to czasem z tego korzystam. Niestety, te torby lubią pękać prędzej, niż te sztuczne, dlatego wiecie, różnie do tego podchodzę. Jednak kiedy odwiedzam na przykład maxi zoo katowice , to prawie zawsze wychodzę z taką torbą. Jednak cieszę się, że mam taki wybór.
owdoo

Re: Czy kupując w sklepach korzystasz z toreb papierowych?

Post autor: owdoo »

Ja to sobie naprawdę wiem, że nie do końca dam się przekonać do rozwiązań współpracowników, ale jak na razie, to coś sensownego mam na oku, a mianowicie coś takiego jak kalendarz biurkowy na spirali . Może jednak to będzie dobrym pomysłem na reklamę? Ciekawi mnie to, co macie do powiedzenia.
ODPOWIEDZ