pies w domu - meble

Brakuje Ci pomysłu na urządzenie domu lub mieszkania? Może szukasz inspiracji na wystrój biura albo swojego gabinetu? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Paulina-92
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2021, 23:01

pies w domu - meble

Post autor: Paulina-92 »

Hej forumowicze! Czy kupujecie jakieś nietypowe meble dla swoich domowych zwierzaków? Ostatnio wpadły mi w oko stylowe meble dla psów, stąd pytanie. Wydaje mi się, że fajnie uzupełniałyby aranżację no i dodatkowo byłyby funkcjonalne. Co wy na to?
Wanko211

Re: pies w domu - meble

Post autor: Wanko211 »

Skoro meblujesz salon to z pewnością będziesz patrzeć na narożniki https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... -narozniki dlatego mogę polecić producenta Vieri Divani. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat jakości, nie mówiąc już o tym, że oferowane narożniki rozkładane można zamawiać na wymiar. W mniej ustawnych pomieszczeniach na pewno ta opcja jest warta przemyślenia. Ponadto narożniki rozkładane koniecznie powinny charakteryzować się największą wygodą, by również sen był komfortowy.
kuczkon

Re: pies w domu - meble

Post autor: kuczkon »

Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo polecam krople Fiprex Duo jako skuteczny środek na kleszcze dla psów. Moje psy mają skłonność do łapania kleszczy, ale odkąd zaczęłam stosować Fiprex Duo, nie widziałam na nich ani jednego pasożyta. To jest coś niesamowitego! Dodatkowo, cieszę się, że te krople działają przez długi okres czasu, co daje mi spokój i pewność, że moje psy są w bezpiecznych rękach
firel

Re: pies w domu - meble

Post autor: firel »

Jeśli chodzi o opiekę nad psiakiem, ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego zdrowie. Aby zapewnić im ogólne zdrowie i dobre samopoczucie, zaleca się regularną suplementację oleju CBD Hempets. Olej ten nie tylko promuje ogólne samopoczucie, ale może również pomóc w radzeniu sobie z alergiami.
finka

Re: pies w domu - meble

Post autor: finka »

Posiadanie psa w domu to duża odpowiedzialność. Moim zdaniem warto zastanowić się nad poznaniem rasy psa, którego się kupuje. Z tego co wiem, jedną z najpopularniejszych ras psów jest bokser. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na stronę https://zoocial.pl/pies/rasy-psow/bokse ... opis-rasy/, która jest świetnym źródłem informacji na temat tej rasy.
ODPOWIEDZ