Ogrody ze zwierzętami

Wszystko na temat naszych zainteresowań i sposobów na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Szukasz inspiracji? Zapraszamy tutaj.
Awatar użytkownika
Leontyna93
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2021, 11:47

Ogrody ze zwierzętami

Post autor: Leontyna93 »

Odwiedzacie ogrody zoologiczne? Ja jakoś zrezygnowałam z tego, bo nie mam pewności co do poprawnego traktowania zwierząt, ale to wyłącznie moje zdanie. Chodzę z córką głównie tam, gdzie mam pewność że podopieczni są zadbani typu motylarnia pod latarnią morską. Moi znajomi mają też papugarnię a ufam im i ich wiedzy o tych ptakach. Jakie wy macie podejście do tego rodzaju miejsc?
gard232134

Re: Ogrody ze zwierzętami

Post autor: gard232134 »

Byłem tam, to piękne miejsce, warto się tam wybrać szczególnie w wakacje jak jest ładna pogoda. Ogólnie to uwielbiam takie miejsca i odwiedzam je w całej okolicy. Szczególnie podziwiam te gdzie można zobaczyć ładne rośliny, uwielbiam tak spędzać czas wolny z całą rodziną. Najlepszym terminem do takich wizyt są wakacje, gdy wszystkie rośliny kwitną, tworząc przepiękny obraz, który można podziwiać i piać z zachwytu. O takich miejscach można poczytać https://cudowny-ogrod.blogspot.com Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się odwiedzić jeszcze kilka takich miejscówek.
ODPOWIEDZ