Sklep z kosmetykami online - strona która wciąga?

Polecamy i opiniujemy kosmetyki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Szukasz sprawdzonego produktu? Zapytaj!
Awatar użytkownika
Balbina-81
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2021, 1:06

Sklep z kosmetykami online - strona która wciąga?

Post autor: Balbina-81 »

Witam wszystkich,
Mam taki pomysł na ulepszenie swojego biznesu: ankieta online dla użytkowników. Prowadzę niewielki sklepik internetowy z kosmetykami, głównie dla Pań. Zauważyłam na innych stronach, że często pytają one o coś odwiedzających. I wtedy klient bardziej wciąga się w zakupy, jest zaangażowany. Co myślicie o moim pomyśle? Zda to egzamin?
żubr

Re: Sklep z kosmetykami online - strona która wciąga?

Post autor: żubr »

Wypowiem się może, bo tytuł dotyczy także tego, co mnie zainteresowało. Sam szukałem sklepu z kosmetykami ale uwaga takimi do pielęgnacji nie siebie a swoich samochodów. To konik zapewne wielu facetów a i kobiety lubią poruszać się zadbanym samochodem. Ponieważ wszystkiego szukam w sieci to i kosmetyków i chemii samochodowej zacząłem szukać w tym miejscu. Produktów naprawdę nie brakuje co mnie bardzo ucieszyło. Podobnie jak poradniki, które zawierają cenne uwagi i wskazówki. W ostatnim czasie sam skorzystałem z tego który znalazłem tutaj https://www.bank-life.pl/sonax-w-autona ... rie-marki/ .
ODPOWIEDZ