Strona 1 z 1

Dom w stylu skandynawskim

: 31 paź 2021, 0:37
autor: Sandra1995
Hej, kupiliśmy sobie ostatnio dom w okolicy Nadarzyna i niedługo rozpoczniemy proces aranżacji. Mój mąż dał mi całkowite pole do popisu i z jednej strony jest to totalnie wspaniałe... Z drugiej jednak strony nakłada na mnie bardzo dużą presję, że coś może się nie udać. Planuję urządzić dom w stylu skandynawskim - dużo bieli i pastelowych kolorów połączonych z drewnem, przytulne dodatki. Wydaje mi się, że jest to na tyle uniwersalny styl, że każdemu będzie on odpowiadał. Wyprowadźcie mnie proszę z błędu, jeżeli to będzie zły pomysł... Błagam ;)

broń myśliwska cena

Re: Dom w stylu skandynawskim

: 21 gru 2021, 14:50
autor: Kizia
Kurcze, ale Ci zazdroszczę! Taki domek to moje marzenie! Może i mnie się kiedyś uda kupić lub wybudować dom i urządzić go w stylu skandynawskim... <marzy> ale póki co mogę Ci coś doradzić. Zainwestuj w dodatki. Jest co najmniej kilka które mogę Ci polecić.

Wiadomo - stół z drewnianymi krzesłami z białym obiciem to podstawa. W Ikei znajdziesz pełno rozwiązań :)

Do sypialni świetnie nadadzą się poszewki jedwabne, a najlepiej komplet pościeli z jedwabiu. Idealnie też sprawdzi się makrama lub jakiś delikatny dodatek wykonany techniką makramy. Takie dodatki znajdziesz na spokojnie np. tutaj: https://makramasklep.pl/

Skandynawski styl to minimalizm w najczystszej postaci. Lepiej kupić coś dobrego i na lata, niż przepych i zmieniać co chwilę.