Uszczelnianie kominów

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
eaś

Uszczelnianie kominów

Post autor: eaś »

Hejka, nie wiem, czy w dobrym miejscu piszę, ale może się okazać, że jednak to nie będzie to dobrze zadane pytanie, w razie czego dopytujcie. Chodzi mi o takie coś, co robi się z ogrzewaniem. A dokładniej muszę się jak najszybciej dowiedzieć jak uszczelnić komin . Od tego zależy zdrowie mojej rodziny. Pomożecie mi jakoś? Coś poradzicie?
sawa

Re: Uszczelnianie kominów

Post autor: sawa »

eaś pisze: 25 paź 2021, 14:12 Hejka, nie wiem, czy w dobrym miejscu piszę, ale może się okazać, że jednak to nie będzie to dobrze zadane pytanie, w razie czego dopytujcie. Chodzi mi o takie coś, co robi się z ogrzewaniem. A dokładniej muszę się jak najszybciej dowiedzieć jak uszczelnić komin . Od tego zależy zdrowie mojej rodziny. Pomożecie mi jakoś? Coś poradzicie?
Nawet nie myślałam o czymś takim ,ale wydaje mi się, że to było nierozsądne z mojej strony. I pod tym kątem ogólnie wiem, że każdy może się pomylić. Dla mnie jednak odpowiednim rozwiązaniem na pewno będzie coś takiego jak zbiornik hydroforowy. Oczywiście,że dla pieca jest dopasowany.
ODPOWIEDZ