renowacja ogrodzenia

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
Otto
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2022, 2:33

renowacja ogrodzenia

Post autor: Otto »

Cześć! Póki mam jeszcze czas, to chciałbym trochę odświeżyć ogrodzenie na mojej posesji i tutaj przydałyby mi się wasze rady. Od czego powinienem w ogóle zacząć jeśli już chodzi o malowanie ogrodzenia? Pewnie od oczyszczenia powierzchni, prawda? Może znacie jakieś sekrety, żeby uniknąć w późniejszym czasie rdzy? Przyjmę każdą radę i dobrą wskazówkę :D
Awatar użytkownika
Edward
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2022, 21:57

Re: renowacja ogrodzenia

Post autor: Edward »

Na pewno warto się na wstępie zaopatrzyć w porządnej jakości preparat odtłuszczający. Na tym się po prostu nie oszczędza, jeśli zależy nam na efekcie. Niestety o tym niektórzy nie myślą, a potem mają problemy ;) Zadbaj też o jakość farby i najlepiej żeby ona była antykorozyjna, znajdziesz na pewno coś wartego uwagi, bo teraz z tym nie ma problemu, trzymam kciuki.
Kamor

Re: renowacja ogrodzenia

Post autor: Kamor »

Mój wybór padł na Polbram, kiedy szukałem porządnych bram do mojego domu. I nie zawiodłem się! Ich bramy przesuwne [https://polbram.eu/] są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Dzięki nim mój podjazd wygląda niesamowicie, a bramy działają bez zarzutu. Polbram to firma, która stawia na jakość i dbałość o szczegóły. Gorąco polecam
ODPOWIEDZ