Jak wybrać fotelik dla dziecka?

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
Blanka
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2021, 22:01

Jak wybrać fotelik dla dziecka?

Post autor: Blanka »

Cześć! Czym koniecznie trzeba się kierować wybierając foteliki samochodowe? Skoro już zabieramy naszą pociechę ze sobą w podróż to wiadomo, że chcemy zapewnić im bezpieczeństwo. Słyszałam od koleżanek o czymś takim jak testy adac i ponoć warto zwrócić uwagę na wyniki takich testów. Muszę jeszcze trochę na ten temat poczytać, ale chyba faktycznie to sensowne podejście. Może chcecie coś dodać? :))
Dariuss

Re: Jak wybrać fotelik dla dziecka?

Post autor: Dariuss »

Ja właśnie teraz też się rozglądałem za fotelikami, ponieważ chcę żonie zrobić niespodziankę i już coś kupić dla naszego dziecka. Przyznam się, że jak tak porównywałem różne oferty i zainteresował mnie fotelik MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... NavyMax.04 . Patrząc na jego specyfikę - śmiało mógłbym napisać, że jest on doskonały w każdym calu. Jestem ciekaw - jak wy go oceniacie?
szwedzik0

Re: Jak wybrać fotelik dla dziecka?

Post autor: szwedzik0 »

Jestem pod ogromnym wrażeniem Smart Kid Belt i tego, jak to urządzenie odmienia sposoby podróżowania z dziećmi. Dzięki ich ciężkiej pracy i zaangażowaniu, rodzice teraz mogą mieć pewność, że ich dzieci podróżują w pełni bezpieczny sposób
ODPOWIEDZ