Narkiewicz Sławomir Gabinet USG

Jakie firmy polecają pozostali użytkownicy, a jakich radzą unikać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym dziale.
Dżemil

Narkiewicz Sławomir Gabinet USG

Post autor: Dżemil »

Ta firma jest wspaniała, polecam Narkiewicz Sławomir Gabinet USG
prando

Re: Narkiewicz Sławomir Gabinet USG

Post autor: prando »

W Multimedzie w Wawie zrobisz USG ekspresowo, na bardzo dobrym sprzęcie i bez żadnych opóźnień. Tzn. tak, jak powinno przebiegać robienie badania, kiedy go potrzebujesz. Wszystko jest do zrobienia - z wizytą na godzinę, uzyskaniem zaleceń. Tutaj cały proces odbywa się tak, aby pacjent uzyskał jakość. Ogólnie uważam, że to pierwsze ze znanych mi miejsc, w jakich wszystko odbyło się, jak trzeba.

optyczny przewód audio
sentor

Re: Narkiewicz Sławomir Gabinet USG

Post autor: sentor »

Znacie Multimed? Jeśli Warszawa, to załatwiajcie to właśnie u nich. Poszło ekspresowo, bez żadnych opóźnień, stania w kolejce. Nie wymagają skierowania, umożliwiają skorzystanie z konsultacji. Ogólnie wszystko odbyło się dokładnie tak, jak powinno. Zdecydowanie dobry kierunek. Widać, że im zależy, wyposażenie mają nowoczesne, a cały proces dopracowany. I właśnie tak to powinno wyglądać. Ludzie powinni mieć możliwość szybkiego załatwiania badań i konsultacji. To przecież podstawa!
dende

Re: Narkiewicz Sławomir Gabinet USG

Post autor: dende »

Potwierdzam. Zadzwoniłem i miałem mieć wizytę po tygodniu. Później babka zadzwoniła i mi zmienili na jutro. Fajnie to wygląda. Od razu Multimed mi przypomniał, jak mam się przygotować. To USG brzucha, więc temat dosyć istotny. Więcej napiszę za kilka dni. Mam mieć od razu konsultacje. A dopiero przekonamy się, jakie będą tego efekty.
ODPOWIEDZ