buty na jesień

Pomysły na stylizacje, rozmowy o ubraniach, markach i świecie mody.
Awatar użytkownika
Roberta1973
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2022, 1:13

buty na jesień

Post autor: Roberta1973 »

Drogie panie, kupiłyście już swoje buty damskie na jesień czy jeszcze się nie zdecydowałyście na konkretną parę? ja mam w tym zawsze problem, bo z jednej strony chcę żeby buty ładnie wyglądały, a z drugiej żeby były maksymalnie wygodne i komfortowe, a to się czasami w ogóle nie łączy :D Też odnosicie takie wrażenie? Dajcie znać, na co wy się zdecydowałyście!
Awatar użytkownika
świetlana1997
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2022, 22:57

Re: buty na jesień

Post autor: świetlana1997 »

Dla mnie nie ma nic lepszego niż botki damskie, one są idealne na jesień. A dodatkowo jak się kupi buciki znanego producenta i już sprawdzonego wcześniej, to takie botki można nosić naprawdę długo, bo są dobrze wykonane i oczywiście ładne. Z nimi też nie ma problemu, żeby je dopasować do stylizacji, ja przynajmniej nie miałam nigdy problemu. Mam nawet kilka par :)
arletta

Re: buty na jesień

Post autor: arletta »

Ja przykładowo teraz odkryłam firmę https://prosport24.pl/damskie/buty-damskie/marka/nike i przyznam się, że ich oferta bardzo mi się spodobała, ponieważ mają tam obszerny wybór w najróżniejszych butach i przede wszystkim też sprawdzone mają produkty. Także tam można kupić coś wygodne i solidnego.
marta9322

Re: buty na jesień

Post autor: marta9322 »

Aktualnie poszukuję jakiś letnich propozycji, ale czas tam szybko leci, że za chwilę będziemy szukać butów na jesień. Ja stawiam przede wszystkim na wygodę.

__
Thule
nuber

Re: buty na jesień

Post autor: nuber »

Obecnie poszukuję jakiś fajnych klapek na urlop, ale wiem, że z czasem i tak buty na jesień będą potrzebne, a jeszcze teraz można je kupić w dobrych cenach.

__
broker energetyczny
nadine

Re: buty na jesień

Post autor: nadine »

Jakich butów dla siebie poszukujecie? Jesień już zbliża się wielkimi krokami, dlatego trzeba rozważyć konkretne zakupy. Ja chętnie postawię na jakieś botki.

__
broker energetyczny
lui9303

Re: buty na jesień

Post autor: lui9303 »

Za chwilę zacznie się szukanie jesiennych propozycji, dlatego myślę, że już teraz można sprawdzać sobie coś konkretnego. Polecacie jakieś modele?

__
Taniestemplowanie
bebe453

Re: buty na jesień

Post autor: bebe453 »

Teraz jest idealny okres do tego, aby wybrać jakieś dobre buty na jesień, bo chłodne wieczory już mamy, a mam wrażenie, że będzie jeszcze chłodniej. Warto teraz coś wybrać, aby nie szukać na ostatni moment.

__
nowoczesne komody do salonu
maki933

Re: buty na jesień

Post autor: maki933 »

Kocham botki, dlatego też jesień jest jedną z lepszych pór roku dla mnie. Nie ukrywam, że często kupuję też takie buty w promocjach, bo wtedy najbardziej się opłaca.
ODPOWIEDZ