cukroweozdoby.pl - opinie

Wszystko na temat naszych zainteresowań i sposobów na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Szukasz inspiracji? Zapraszamy tutaj.
Awatar użytkownika
Olena-64
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 13:28

cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Olena-64 »

Ostatnio zainteresowałam się pieczeniem ciast, tortów i innych tego typu słodkości. Trafiłam na taką stronę: https://cukroweozdoby.pl - czy ktoś z Was kupował u nich ozdoby do słodkości? Jak przebiegała współpraca z nimi? Jak te cukrowe ozdoby - czy oprócz tego że są ładne, to da się też je zjeść? A jak inne dekoracje - są dobrej jakości? Jesteście zadowoleni z zakupów?

mannitol gluten
Awatar użytkownika
Adam_99
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2021, 4:30

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Adam_99 »

Urządzaliśmy przyjęcie dla naszej sześcioletniej córki, kupiliśmy i dekoracje do tortów i inne ozdoby do domu takie jak balony, serpentyny, girlandę itp. To było prawdziwie księżniczkowe przyjęcie. Jakość produktów była naprawdę zadowalająca, cenowo wyszło to całkiem nieźle. Jestem zadowolony, kolejne urodziny także urządzimy dzięki tym ozdobom. Są super.
Awatar użytkownika
Dżesika1994
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2021, 20:43

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Dżesika1994 »

Kupowałam od nich barwniki spożywcze - nadają się nie tylko do słodkości, ale także na przykład do... klusek śląskich. Wiecie jakie robią wrażenie kolorowe kluski? Oczywiście nie robię ich zawsze, tylko na jakieś wyjątkowe okazje, ale wyglądają naprawdę zjawiskowo. Barwniki kupowane w tym sklepie są bezpieczne, bardzo wydajne i mają ładne, żywe kolory.
Awatar użytkownika
Sara_82
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2022, 3:30

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Sara_82 »

Nie tylko same dekoracje ale też narzędzia do dekoracji, można u nich kupić. Sprzedaję na grupach swoje wyroby i dzięki temu sklepowi robię konkurencję innym. Moje ciasta i torty wyglądają naprawdę zjawiskowo, są bardzo atrakcyjne wizualnie. Oczywiście także smak się liczy, ale to już całkiem moja zasługa :) Bardzo polecam cukroweozdoby.pl to fantastyczny sklep.
Awatar użytkownika
Liliana83
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2021, 18:41

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Liliana83 »

Dzięki cukrowym ozdobom można urządzić urodziny nie tylko dla dzieci, także urodziny dla dorosłych dacie radę zrobić. Balony, szarfy - wszystko żeby przyjęcie wyglądało świetnie. Ceny pozytywnie Was zaskoczą, jakość produktów jest świetna a także szybkość realizacji zamówienia Was zadowoli. Ja kupuję u nich różne produkty i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
Awatar użytkownika
Marika_86
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2022, 3:46

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Marika_86 »

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale mają w tym sklepie nie tylko tak zwane cukrowe ozdoby do ciast czy tortów, mają również różnego rodzaju ozdoby do wnętrz, związane z różnego rodzaju imprezami. Ostatnio zamawialiśmy od nich balony z helem, świetna cena i naprawdę ogromny wybór tego typu gadżetów. polecam do nich zajrzeć, naprawdę dobry sklep.
Awatar użytkownika
Samantra73
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2021, 16:50

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Samantra73 »

Zgadzam się, dekoracje sali w ich sklepie są warte uwagi, ze względu na świetne ceny i spory wybór. Ale jednak przede wszystkim chodzi o dodatki do ciast, jak sama nazwa wskazuje, są to cukrowe ozdoby. nie jestem może mistrzem cukiernictwa, ale powiem Wam szczerze, że z ich pomocą moje torty naprawdę wyglądają ciekawie, jak prosto z cukierni. Polecam.

lit zastosowanie
Awatar użytkownika
Renata
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2021, 11:13

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Renata »

Obiecałam samodzielnie przygotować tort na urodziny mojego synka, nie ukrywam, że dla mnie to było dość duże wyzwanie, bo to był mój pierwszy tort w życiu. Ale zamówiłam ozdoby do tortów właśnie z tego sklepu. Widzieliście, jak dużo tego typu produktów mają w ofercie? Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się kupić takie ozdoby i świetnie wyszło z tortem :)
Awatar użytkownika
konstancja_68
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2022, 21:51

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: konstancja_68 »

Zorganizowaliśmy ostatnio piąte urodziny naszego wnuczka. Były to jego pierwsze tak huczne urodziny, typowy kinder bal i myślę, że wyszło naprawdę dobrze. Zaprosiliśmy dzieciaki z przedszkola i rodzinę :) Z cukroweozdoby.pl zamówiliśmy ozdoby na tort, ale też całą dekorację sali, między innymi piniaty, z których dzieciaki miały naprawdę ogromną frajdę.

rozdzielnice abb
Awatar użytkownika
chwalislawa1998
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2021, 15:12

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: chwalislawa1998 »

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że poza dekoracjami sali i ozdobami do ciast i tortów mają też w swojej ofercie na stronie stroje karnawałowe. A piszę o tym przede wszystkim dlatego, że sama nie miałam o tym tak naprawdę zielonego pojęcia i trafiłam na to, kiedy na ich stronie szukałam i chciałam kupić właśnie ozdoby do tortu, cukrowe listki.
Wozik

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Wozik »

Dekoracja świątecznych wypieków jest równie ważna, co ich smak. Używanie kolorowych lukrów, posypek i innych ozdób może dodać wypiekom świątecznego charakteru. Ważne jest, aby wybrać dekoracje, które będą komplementować smak ciasta, a nie przytłaczać go. Inspiracje oraz porady dotyczące dekorowania świątecznych wypieków można znaleźć na stronie https://www.mojabochnia.pl/?p=200722, co może dodać blasku naszym świątecznym stworzeniom i zachęcam was do czytania.
Babka

Re: cukroweozdoby.pl - opinie

Post autor: Babka »

Kluczową różnicą między tradycyjnym a nowoczesnym makowcem jest sposób dekoracji. Podczas gdy tradycyjny makowiec jest często dekorowany prostym lukrem lub posypką, nowoczesne wersje mogą zawierać bardziej złożone dekoracje, takie jak wzory z lukru czy nawet jadalne kwiaty. Aby zobaczyć te różnice i zainspirować się do tworzenia własnych dekoracji, warto zajrzeć na https://wielichowo.pgo24.pl/makowiec-po ... -wariacje/ gdzie prezentowane są różnorodne techniki dekoracyjne.
ODPOWIEDZ